Oslavte s námi Mezinárodní den žen

Přinášíme vám exkluzivní nabídku nejen pro tento speciální den - naše osvěžující višňové pivo Cherry beer - nyní za neodolatelnou akční cenu 14,90 Kč.

Cherry beer - višňové pivo z Pivovaru Rohozec je více než jen pivo; je to harmonický spojenec pro chvíle, kdy si chcete dopřát něco jedinečného. Jeho lákavá chuť a aroma višní vás zavedou do příběhů letních večerů, kde dominuje radost, pohoda a láska.

Ať už plánujete oslavu Mezinárodního dne žen ve velkém, nebo si přejete jen malé gesto uznání pro ty, které máte rádi, Cherry beer je dokonalým společníkem pro tyto okamžiky. Nabídka platí až do 31. března 2024, takže máte dostatek času nakoupit a užít si toto speciální pivo s přáteli a rodinou.

Nezapomeňte, že každý doušek s naším višňovým pivem a třeba i květinou je gesto uznání, lásky a respektu, které si zaslouží každá žena. Připojte se k nám v Pivovaru Rohozec a oslavte krásu a sílu žen s naším višňovým pivem Cherry za zvýhodněnou cenu. Navštivte naši Rohozeckou projednu nebo oddělení expedice a udělejte z Mezinárodního dne žen nezapomenutelný zážitek.