Limitované speciály z Rohozce

Sváteční období už klepe na dveře a v Pivovaru Rohozec se rozhodli nám toto období ještě více zpříjemnit. Přichystali si hned dvě limitované novinky, které na Rohozci nemají obdoby. Na chuť si přijdou jak pivaři, tak i fanoušci něčeho tvrdšího.

O chladné prosincové večery se postará první pivo rohozecké limitované edice Unger 18, které je uvařeno na počest zakladatele pivovaru Ferdinanda Ungra. Jeho tvář také příhodně zdobí pivní etiketu. Pivo Unger 18 je vařené na tři rmuty, charakterizuje ho tmavě zlatavá barva, plná a silná chuť. Není to žádné pivo pro dámičky, obsah alkoholu je 8,2 % a hodí se pro výjimečné okamžiky. To, že se jedná o limitovanou edici, svědčí i navařené množství. S nákupem neotálejte, k dispozici bude pouhých 200 hl, a to v lahvích, 30 hl a 15 hl sudech. Do prodeje bude vpuštěn 1. 12. 2021.

Spojení s regionální palírnou Dlabka dalo vzniknout také první pivní pálence z Rohozce. K výrobě bylo využito nejoceňovanější rohozecké pivo. Třináctka světlá Opět bude v prodeji pouze pár kusů a každá lahev nese unikátní číslo, které dodává pálence punc exkluzivity. Závěrečnou pomyslnou třešničku dodává osobitý podpis ředitele pivovaru Františka Jungmana.

Zimní období tedy s přehledem přečkáme, tedy ti, kteří si včas nakoupí limitované novinky Pivovaru Rohozec. Dobrou zprávu je také fakt, že letošními svátečními edicemi na Rohozci nekončí a do budoucna plánují další speciály. Máme se na co těšit.