Váš prohližeč nemá zapnutý JavaScript. Některé části webu a jeho funkce mohou být nefunkční nebo se špatně zobrazovat. Doporučujeme Vám JavaScript v prohlížeči zapnout.

Váš prohližeč nepodporuje dnešní standard a některé části webu se proto mohou zobrazit špatně. Doporučujeme Vám aktualizovat verzi vašeho prohlížeče nebo použít modernější.

Aktuality
VELIKONOČNÍ PIVO V PRODEJI!
novinka Během Velikonoc s námi můžete každým rokem ochutnat speciální pivo v barvě jara!
23. SLAVNOSTI PIVA ROHOZEC BUDOU!
novinka Dlouhé dva roky čekání, ale přeci jen se konečně všichni fanoušci rohozeckého piva dočkají. Uvolněte si místo v diáři na sobotu 18. 6. 2022, protože 23. ročník Slavností Piva Rohozec bude.
Akce
WŠECHNOCHUŤ
ŽIVÁ HUDBA V ROHOZECKÉ RESTAURACI - WŠECHNOCHUŤ
TRAKTOR
TRAKTOR + PŘEDKAPELA SEVEN

VELIKONOČNÍ PIVO V PRODEJI!

VELIKONOČNÍ PIVO V PRODEJI!

Během Velikonoc s námi můžete každým rokem ochutnat speciální pivo v barvě jara!

Velikonoční speciál pro vás připravujeme tradičně již řadu let a to pořád podle stejné receptury. Základem výroby je kvalitní voda z pískovcových skal Českého ráje, speciální slad a žatecký chmel. 

Spolu s chmelem se na varně přidává také bylinný výluh. Zelená barva je výsledkem kombinace několika faktorů – technologie, surovin, výluhu a likéru.

Jedná se o limitovanou edici, navařeno je tedy omezené množství.  Speciální Velikonoční 11° je k dispozici na expedici pivovaru v lahvích, v 15 l a 30 l sudech.

Lahvové Velikonoční pivo je k dostání v pivovarské prodejně.

Čepované pak můžete ochutnat v Rohozecké Restauraci nebo v centru Liberce U Šesti Kohoutů.

Zpět na přehled aktualit