Váš prohližeč nemá zapnutý JavaScript. Některé části webu a jeho funkce mohou být nefunkční nebo se špatně zobrazovat. Doporučujeme Vám JavaScript v prohlížeči zapnout.

Váš prohližeč nepodporuje dnešní standard a některé části webu se proto mohou zobrazit špatně. Doporučujeme Vám aktualizovat verzi vašeho prohlížeče nebo použít modernější.

Aktuality
PRODEJNÍ MÍSTA - UNGER 18˚ & ROHOZECKÁ PIVNÍ PÁLENKA
novinka PRO VÍCE INFORMACÍ ROZKLIKNĚTE ODKAZ
VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ BALENÍ Z ROHOZECE
novinka Vánoce jsou tady za 24 dní! Stále hledáte ideální dárek pod stromeček?
Akce
WŠECHNOCHUŤ
ŽIVÁ HUDBA V ROHOZECKÉ RESTAURACI - WŠECHNOCHUŤ
TRAKTOR
TRAKTOR + PŘEDKAPELA SEVEN

Přečkejme to s lahvovým pivem Rohozec

Přečkejme to s lahvovým pivem Rohozec

Na otázku, kdy budeme smět usednout k točenému půllitru piva, zatím nezná nikdo odpověď. Ale proč si upírat tento lahodný zlatavý mok? Lahváče z ráje jsou bezesporu spásou dnešních dní a Pivovar Rohozec nabízí široký výběr, skvělé akční ceny a v neposlední řadě kvalitní pivo dle tradiční receptury.

Kde se dá to správné rajské pivo z Rohozce zakoupit?

Pomůže vám interaktivní mapa na webu pivovaru s nejbližšími prodejními řetězci vašemu bydlišti. https://www.pivorohozec.cz/kontakt/distribuce/

Běžně lze nalézt Rohozecké pivo v řetězcích Albert, Kaufland, Penny, Makro, Lidl nebo Globus. Nejlépe ale chutná přímo od zdroje, a tak využijte Pivovarské Prodejny na Malém Rohozci.

Těšit se můžete na akční nabídky jako třeba Dvanáctka za 11,90 Kč nebo Prometheus za 12,90. Nyní zakoupíte Jedenáctku řezanou za bezkonkurenčních 10,90 Kč (nabídka platí do 14.2.2021) a na abstinenty či mladistvé čeká zázvorová limonáda Ginger Drink za 11,90 Kč, kterou lze koupit také v Lomnici ve Svijanské nápojce nebo v obchodech Juska nápoje na Malém Rohozci u Zámku, v Semilech a v Liberci (nabídka platí to 31.3.2021 nebo do vyprodání zásob).

Takové akce si pro vás Rohozec připravil až do jara tohoto roku, tak bedlivě sledujte naše facebookové stránky.

Nebude chybět ani Zelené Velikonoční pivo! Dej Bůh štěstí!

Zpět na přehled aktualit