Váš prohližeč nemá zapnutý JavaScript. Některé části webu a jeho funkce mohou být nefunkční nebo se špatně zobrazovat. Doporučujeme Vám JavaScript v prohlížeči zapnout.

Váš prohližeč nepodporuje dnešní standard a některé části webu se proto mohou zobrazit špatně. Doporučujeme Vám aktualizovat verzi vašeho prohlížeče nebo použít modernější.

Aktuality
POZASTAVENÍ PROVOZU ROHOZECKÉ RESTAURACE
novinka S lítostí vám musíme oznámit, že z důvodu neustále se prodlužujících vládních nařízení a omezování provozu restaurací, byl i provozovatel Rohozecké Restaurace nucen učinit těžké rozhodnutí a dočasně pozastavil její provoz.
PRODEJNÍ MÍSTA - UNGER 18˚ & ROHOZECKÁ PIVNÍ PÁLENKA
novinka PRO VÍCE INFORMACÍ ROZKLIKNĚTE ODKAZ
Akce
WŠECHNOCHUŤ
ŽIVÁ HUDBA V ROHOZECKÉ RESTAURACI - WŠECHNOCHUŤ
TRAKTOR
TRAKTOR + PŘEDKAPELA SEVEN

POZASTAVENÍ PROVOZU ROHOZECKÉ RESTAURACE

POZASTAVENÍ PROVOZU ROHOZECKÉ RESTAURACE

 

S lítostí vám musíme oznámit, že z důvodu neustále se prodlužujících vládních nařízení a omezování provozu restaurací, byl i provozovatel Rohozecké Restaurace nucen učinit těžké rozhodnutí a dočasně pozastavil její provoz.

Od soboty 8.ledna prozatím do konce března 2022 bude restaurace dočasně uzavřena.

O přesném dni znovuotevření vás budeme včas informovat.

Věřte, že nás takové rozhodnutí nijak netěší, ale pevně věříme, že se na jaře s Vámi opět setkáme nad rohozeckým pivem, a to již v příznivějších časech, které nám umožní vrátit se k normálnímu společenskému životu.

 

Děkujeme za pochopení a Vaši podporu.

Zpět na přehled aktualit