Váš prohližeč nemá zapnutý JavaScript. Některé části webu a jeho funkce mohou být nefunkční nebo se špatně zobrazovat. Doporučujeme Vám JavaScript v prohlížeči zapnout.

Váš prohližeč nepodporuje dnešní standard a některé části webu se proto mohou zobrazit špatně. Doporučujeme Vám aktualizovat verzi vašeho prohlížeče nebo použít modernější.

Aktuality
VELIKONOČNÍ PIVO V PRODEJI!
novinka Během Velikonoc s námi můžete každým rokem ochutnat speciální pivo v barvě jara!
23. SLAVNOSTI PIVA ROHOZEC BUDOU!
novinka Dlouhé dva roky čekání, ale přeci jen se konečně všichni fanoušci rohozeckého piva dočkají. Uvolněte si místo v diáři na sobotu 18. 6. 2022, protože 23. ročník Slavností Piva Rohozec bude.
Akce
WŠECHNOCHUŤ
ŽIVÁ HUDBA V ROHOZECKÉ RESTAURACI - WŠECHNOCHUŤ
TRAKTOR
TRAKTOR + PŘEDKAPELA SEVEN

Poskytnutí účelové dotace z Dotačního fondu Libereckého kraje

Poskytnutí účelové dotace z Dotačního fondu Libereckého kraje

PIVOVARU ROHOZEC, a.s byla 25.5.2021 poskytnuta účelová dotaze z Dotačního fondu Libereckého kraje v oblasti podpory: Kultura památková péče a cestovní ruch program č. 7.6 Řemeslná a zážitková turistika

Tato účelová dotace byla konkrétně použita na: Reklama na rádiu RCL, Tisk brožury o pivovaru s prezentací exkurzí, Grafické práce na brožuře, Reklama na sociálních sítích (FB a IG) - propagace exkurzí, Aktualizace webu pivovaru a tvorba rezervačního systému na exkurze.

 

Za podporu a pomoc děkujeme i Sdružení Český ráj

Zpět na přehled aktualit