Váš prohližeč nemá zapnutý JavaScript. Některé části webu a jeho funkce mohou být nefunkční nebo se špatně zobrazovat. Doporučujeme Vám JavaScript v prohlížeči zapnout.

Váš prohližeč nepodporuje dnešní standard a některé části webu se proto mohou zobrazit špatně. Doporučujeme Vám aktualizovat verzi vašeho prohlížeče nebo použít modernější.

Aktuality
VELIKONOČNÍ PIVO V PRODEJI!
novinka Během Velikonoc s námi můžete každým rokem ochutnat speciální pivo v barvě jara!
23. SLAVNOSTI PIVA ROHOZEC BUDOU!
novinka Dlouhé dva roky čekání, ale přeci jen se konečně všichni fanoušci rohozeckého piva dočkají. Uvolněte si místo v diáři na sobotu 18. 6. 2022, protože 23. ročník Slavností Piva Rohozec bude.
Akce
WŠECHNOCHUŤ
ŽIVÁ HUDBA V ROHOZECKÉ RESTAURACI - WŠECHNOCHUŤ
TRAKTOR
TRAKTOR + PŘEDKAPELA SEVEN

PIVO ROKU 2018

PIVO ROKU 2018

V ostravském hotelu RETRO vyhlášení výsledků v degustačním klání "PIVO ROKU", byla udělena i ocenění "PIVOVAR ROKU", a s prázdnou jsme domů tedy rozhodně nejeli!
Obsadili jsme jedno první, jedno druhé a tři třetí místa v kategoriích spodně kvašených piv a také jsme přivezli stříbro v hodnocení "PIVOVAR ROKU", takže v této kategorii ke zlatému ocenění za rok 2017 přibyl za letošní rok mladší "bratr"

A jak řekl náš sládek, "Když sečteme počet diplomů a medailí získaných jen za letošní rok, je to pěkná sbírka.... prostě, když se daří, tak se daří....

Zpět na přehled aktualit