Váš prohližeč nemá zapnutý JavaScript. Některé části webu a jeho funkce mohou být nefunkční nebo se špatně zobrazovat. Doporučujeme Vám JavaScript v prohlížeči zapnout.

Váš prohližeč nepodporuje dnešní standard a některé části webu se proto mohou zobrazit špatně. Doporučujeme Vám aktualizovat verzi vašeho prohlížeče nebo použít modernější.

Aktuality
PRODEJNÍ MÍSTA - UNGER 18˚ & ROHOZECKÁ PIVNÍ PÁLENKA
novinka PRO VÍCE INFORMACÍ ROZKLIKNĚTE ODKAZ
VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ BALENÍ Z ROHOZECE
novinka Vánoce jsou tady za 24 dní! Stále hledáte ideální dárek pod stromeček?
Akce
WŠECHNOCHUŤ
ŽIVÁ HUDBA V ROHOZECKÉ RESTAURACI - WŠECHNOCHUŤ
TRAKTOR
TRAKTOR + PŘEDKAPELA SEVEN

LIMITOVANÉ SPECIÁLY Z ROHOZEC

LIMITOVANÉ SPECIÁLY Z ROHOZEC

Sváteční období už pomalu klepe na dveře a v Pivovaru Rohozec se rozhodli nám toto období ještě více zpříjemnit. Přichystali si hned dvě limitované novinky, které na Rohozci nemají obdoby. Na chuť si přijdou jak pivaři, tak i fanoušci něčeho tvrdšího.

O chladné prosincové večery se postará první pivo rohozecké limitované edice Unger 18°, které je uvařeno na počest zakladatele pivovaru Ferdinanda Ungra. Jeho tvář také příhodně zdobí pivní etiketu. Pivo Unger 18° je vařené na tři rmuty, charakterizuje ho tmavě zlatavá barva, plná a silná chuť. Není to žádné pivo pro dámičky, obsah alkoholu je 8,2 % a hodí se hlavně pro vaše výjimečné okamžiky. To, že se jedná o limitovanou edici, svědčí i navařené množství. S nákupem neotálejte, k dispozici bude pouhých 200 hl, a to jak v lahvích tak i v 30l a 15l sudech. Do prodeje bude Unger 18° vpuštěn z kraje prosince. K dostání bude slavnostní speciál přímo v pivovaru, ale také na řadě dalších prodejních míst. Jejich konkrétní seznam bude brzy zveřejněn na webu pivovaru, Facebooku a Instagramu. V Rohozecké Restauraci si jej samozřejmě budete moci vychutnat v točené podobě. 

Spojení Rohozeckého Pivovaru s regionální palírnou Dlabka dalo vzniknout také historicky první sudově zralé pivní pálence z Rohozce. K její výrobě bylo vybráno nejoceňovanější rohozecké pivo světlá 13°, které získalo mnoho prestižních pivních ocenění, a to včetně Světové pivní pečeti na mezinárodním pivním festivalu v Českých Budějovicích. Světlá 13° předala pálence příjemnou vůni a čistou sladovou chuť. Od ležení v dubovém sudu má pálenka jemnou zlatavou barvu. Opět bude v prodeji pouze pár kusů a každá lahev této edice je navíc originál. Etikety totiž nesou označení ročníku a jedinečné číslo lahve. Závěrečnou pomyslnou třešničku dodává osobitý podpis ředitele pivovaru Františka Jungmanna. Prodej bude rovněž zahájen z kraje prosince. Stejně jako sváteční 18° bude i pivní pálenka dostupná přímo v pivovaru, Rohozecké Restauraci a na dalších prodejních místech po ČR, jejichž seznam bude uveden na webu a sociálních sítích pivovaru.

Zimní období tedy s přehledem přečkáme, tedy ti, kteří si včas nakoupí limitované novinky Pivovaru Rohozec. Dobrou zprávu je také fakt, že letošními svátečními edicemi na Rohozci nekončí a do budoucna plánují další speciály. Máme se tedy na co těšit!

Zpět na přehled aktualit