Váš prohližeč nemá zapnutý JavaScript. Některé části webu a jeho funkce mohou být nefunkční nebo se špatně zobrazovat. Doporučujeme Vám JavaScript v prohlížeči zapnout.

Váš prohližeč nepodporuje dnešní standard a některé části webu se proto mohou zobrazit špatně. Doporučujeme Vám aktualizovat verzi vašeho prohlížeče nebo použít modernější.

Aktuality
FOTOSOUTĚŽ
novinka LÉTO S ROHOZECKÝM PIVEM
30. MEZINÁRODNÍ PIVNÍ FESTIVAL
novinka NEJPRESTIŽNĚJŠÍ pivní festival v České republice
Akce
ROHOZECKÝ TRIATLON
VIII. ročník
23. SLAVNOSTI PIVA ROHOZEC
ZRUŠENO

FOTOSOUTĚŽ

FOTOSOUTĚŽ
Společně s časopisem Turnovsko info vyhlašujeme FOTOSOUTĚŽ, která nese název "Léto s rohozeckým pivem"
 
➡️  Účastnit se může každý plnoletý občan bez omezení země původu, který do 15. září odešle svoji fotografii se sklenicí ČEPOVANÉHO rohozeckého piva v restauraci nebo před restaurací, kde se točí.
 
➡️  Do soutěže budou zařazeny i fotografie pořízené před sezónními kiosky, kde je na čepu pivo Českého ráje.
 
➡️  FOTOGRAFIE SDÍLEJTE DO KOMENTÁŘŮ POD TENTO PŘÍSPĚVEK. Pro soutěžící, kteří nemají Facebook - posílejte na pivorohozec@pivorohozec.cz
 
➡️  Hlavním hodnotícím kritériem je POČET zaslaných snímků, z nichž každý musí být pořízen před JINOU restaurací či stánkem, který svou nabídku založil nebo obohatil o točený zlatý mok z Rohozce.
 
➡️  Hlavní cenou je 50l sud světlého piva Skalák, druhé místo bude oceněno sudem 30l světlého piva Skalák a třetí 5l soudkem světlého piva Skalák. V případě stejného počtu zaslaných fotek bude mezi soutěžícími losováno.
 
➡️  Vyhlášení soutěže proběhne 19. září na Slavnostech rohozeckého piva v areálu pivovaru.
 
➡️  Podmínkou převzetí ceny je osobní účast na Slavnostech rohozeckého piva 19. září 2020. Pokud soutěžící nebude na slavnostech osobně přítomen, cena postupuje dalšímu soutěžícímu, který se slavností zúčastní.
Zasláním fotografie každý soutěžící souhlasí se zveřejněním snímku v časopisu Turnovsko a na webových stránkách Pivovaru Rohozec, turnovsko.info a jejich sociálních sítích. Facebook není pořadatelem této soutěže.
Přejeme Vám krásné léto s rohozeckým pivem a těšíme se na setkání 19. září
Zpět na přehled aktualit