Váš prohližeč nemá zapnutý JavaScript. Některé části webu a jeho funkce mohou být nefunkční nebo se špatně zobrazovat. Doporučujeme Vám JavaScript v prohlížeči zapnout.

Váš prohližeč nepodporuje dnešní standard a některé části webu se proto mohou zobrazit špatně. Doporučujeme Vám aktualizovat verzi vašeho prohlížeče nebo použít modernější.

Aktuality
PRODEJNÍ MÍSTA - UNGER 18˚ & ROHOZECKÁ PIVNÍ PÁLENKA
novinka PRO VÍCE INFORMACÍ ROZKLIKNĚTE ODKAZ
VÁNOČNÍ DÁRKOVÉ BALENÍ Z ROHOZECE
novinka Vánoce jsou tady za 24 dní! Stále hledáte ideální dárek pod stromeček?
Akce
WŠECHNOCHUŤ
ŽIVÁ HUDBA V ROHOZECKÉ RESTAURACI - WŠECHNOCHUŤ
TRAKTOR
TRAKTOR + PŘEDKAPELA SEVEN

23. SLAVNOSTI PIVA ROHOZEC BUDOU!

23. SLAVNOSTI PIVA ROHOZEC BUDOU!

Červen se neúprosně blíží a my už víme, co vás všechno na rohozeckých slavnostech čeká. Samozřejmě pivo, a to veškerý sortiment včetně speciálů a piva přímo z tanku. Pokud jste tedy ještě neochutnali všech 13 druhů piva Rohozec, limonády Erko a limitované speciály, nadešla ta pravá chvíle. Během takové hojné degustace je potřeba mít kvalitní základ v žaludku, nemusíte mít obavy, o jídlo nebude nouze. Co takové pečené selátko nebo asijské speciality?

Připraven je bohatý hudební program. Zahrají Curlies, Brutus, ABBA revival, Seven, Adaptace a další. Děti jsou na slavnostech také vítány, a i pro ty je připraven doprovodný program. Soutěžit můžete také v tombole nebo se zúčastněte hry Putování s Rohozcem o hodnotné pivní ceny. Detailní pravidla ke hře budou z kraje května uvedeny na stránkách pivovaru. Závěrem slavností bude již tradiční ohňostroj, který odstartuje přesně o půlnoci.

Jak se na Slavnosti Piva Rohozec dopravit? Místem konání je areál pivovaru na Malém Rohozci. V přímé blízkosti pivovaru je autobusová zastávka. Parkovací místa jsou omezená a parkování bude možné v okolí pivovaru nebo na parkovišti u Kamaxu. Využít můžete také rohozecký svozový autobus, který bude k dispozici po okolních městech.  Vstup na slavnosti je 100 Kč. Budeme se na vás těšit!

 

Pivovar Rohozec

 
 
Zpět na přehled aktualit