Váš prohližeč nemá zapnutý JavaScript. Některé části webu a jeho funkce mohou být nefunkční nebo se špatně zobrazovat. Doporučujeme Vám JavaScript v prohlížeči zapnout.

Váš prohližeč nepodporuje dnešní standard a některé části webu se proto mohou zobrazit špatně. Doporučujeme Vám aktualizovat verzi vašeho prohlížeče nebo použít modernější.

Aktuality
23. SLAVNOSTI PIVA ROHOZEC ZRUŠENY
novinka Po dlouhém rozhodování, zvažování a debatách jsme se rozhodli, že 23. Slavnosti Piva Rohozec, které se měly konat 19. 6. 2021, budou zrušeny. Je nám to líto, ale bohužel nejsme schopni predikovat vývoj situace v ČR a vývoj vládních nařízení, která budou pravděpodobně i v létě velmi restriktivní. Děkujeme vám za pochopení a budeme se na vás těšit na menších akcích u nás v pivovaru. Dej Bůh štěstí
Přečkejme to s lahvovým pivem Rohozec
novinka Na otázku, kdy budeme smět usednout k točenému půllitru piva, zatím nezná nikdo odpověď. Ale proč si upírat tento lahodný zlatavý mok? Lahváče z ráje jsou bezesporu spásou dnešních dní a Pivovar Rohozec nabízí široký výběr, skvělé akční ceny a v neposlední řadě kvalitní pivo dle tradiční receptury.
Akce
WŠECHNOCHUŤ
ŽIVÁ HUDBA V ROHOZECKÉ RESTAURACI - WŠECHNOCHUŤ
TRAKTOR
TRAKTOR + PŘEDKAPELA SEVEN

AKCE PRO MILOVNÍKY ROHOZECKÉHO PIVA

AKCE PRO MILOVNÍKY ROHOZECKÉHO PIVA

Připravte si pivní splávek! V naší Pivovarské prodejně na Rohozci nyní zakoupíte piva X a Y za akční cenu 9,90 Kč! Akce potrvá celý měsíc až do 19.11, tak se zastavte!

Pivovar Rohozec, poučen z důsledků jarní pandemie, reaguje na rostoucí zájem o láhvová piva a posílil jejich dodávky do obchodní sítě. Pivo Českého ráje je k mání v Penny Marketu, Lidlu, Bille, prodejně Coop v Daliměřicích, v obchodu s pivem u kruhové křižovatky v Bezručově ulici, a na řadě dalších míst.

Mimořádná akce pro milovníky rohozeckého piva probíhá od 20. října v pivovarské prodejně. Láhvové tmavé X a světlé Y tam až do 19. listopadu stojí jen 9.90 Kč. Po 19. listopadu bude připravena další akce, která se stane předvánočním překvapením.

Stále funguje Rohozecká restaurace, i když jen z okénka a s omezenou provozní dobou, v pracovních dnech od 11 do 14:30 hodin. Oběd si zde můžete koupit nebo objednat na tel. 601 370 241, dovoz po Turnově (do 10 km) je zdarma. K obědu si navíc můžete objednat vyhlášené tankové pivo. Jen se musíte smířit s tím, že vzhledem k dané situaci nebude ve skle, ale v pet láhvi.

Zpět na přehled aktualit